Ferdi Kaza - Uçar Sigorta
1643
page-template-default,page,page-id-1643,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1643
 

Ferdi Kaza


TEKLİF AL

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi Kaza Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi ani kazaların finansal yükünden korur ve geleceğinizi güvence altına alır.

 

Ferdi Kaza Sigortası, hayatınızı etkileyebilecek ani kazaları kapsayan bir sigorta türüdür. Bu sigorta, trafik kazaları, düşmeler, yanmalar, haşere sokmaları, hayvan saldırıları, zehirli gaz maruziyeti gibi bir dizi olayı içerir. Ferdi Kaza Sigortası, kazalar sonucu ölüm, sakatlık, tedavi masrafları ve maddi kayıplar gibi durumları kapsar.

 

Kişiselleştirilmiş Koruma:
Ferdi Kaza Sigortası, kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Sigortalı kişinin iradesi dışında meydana gelen beklenmedik olaylara karşı güvence sağlar. Bu sigorta, size ve sevdiklerinize tam anlamıyla özel bir koruma sunar.

 

Zorunlu Kaza Sigortası:
Feri kaza sigortası kişinin tercihine bağlı bir sigorta çeşidi iken, ferdi kaza koltuk sigortası otobüsle şehirlerarası veya yurtdışı seyahati gerçekleştirecek olan kişilerin yaptırması zorunlu olan bir sigorta türüdür.

 

Geleceğinizi Güvence Altına Alın:
Uçar Sigorta Ferdi Kaza Sigortası ile ani kazalara karşı güvende olun. Kazalarda tedavi masraflarınızı karşılayın ve maluliyet nedeniyle yaşayabileceğiniz maddi kayıpları teminat altına alın. Geleceğinizi güvence altına almak için Uçar Sigorta ile iletişime geçin.