Vizyon – Misyon - Uçar Sigorta
1422
page-template-default,page,page-id-1422,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1422
 

Vizyon – Misyon

VİZYONUMUZ

Teknolojik yeniliklere hızla adapte olup alanında uzman ve yenilikçi danışmanlarımız ile iş modelimize entegre ederek müşteri ağımızı sürdürülebilir şekilde genişletmek.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden, “çözüm odaklı” kalarak problemleri kısa sürede çözerek müşteri memnuniyetini korumak.

 

MİSYONUMUZ

25 yıllık sigortacılık deneyimimizi toplumumuzun her kesimine ulaştırarak, çocuklarımıza ve gençlerimize bu alandaki bilinci aşılamak en temel misyonumuzdur. Sigorta, güvenin teminatıdır ve bu güveni toplumun her bir bireyine ulaştırma sorumluluğunu taşıyoruz.

Misyonumuz, sigorta bilincini ve farkındalığını yayarak tüm değerlerimizi güvence altına almak ve korumaktır. Türkiye ve yurtdışında tercih edilen lider bir acente olarak risklerin etkili bir şekilde yönetilmesine katkıda bulunma amacıyla çalışıyoruz.

Uçar Sigorta olarak, güvenilirlik, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hareket ediyor, toplumumuzun ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz. Misyonumuzun bir parçası olarak, toplumun her kesimine ulaşarak sigorta bilincini artırma ve tüm değerlerimizi güvence altına alma hedefimizi sürdürüyoruz.