Tamamlayıcı Sağlık - Uçar Sigorta
1558
page-template-default,page,page-id-1558,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1558
 

Tamamlayıcı Sağlık


TEKLİF AL

Uçar Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Sağlığınızı Güvence Altına Alın

Sağlığınızı korumak ve daha kapsamlı bir sağlık güvencesi elde etmek istiyorsanız, Uçar Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sizin için ideal bir seçenek olabilir. Bu sigorta temel sağlık sigortanızın eksik kalan alanlarını tamamlayarak, daha geniş bir koruma sağlar.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Fark Ücretini Karşılama: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, TSS anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, SGK tarafından karşılanan sağlık giderlerinize ek olaran oluşan fark ücretlerini hiçbir ek ödeme yapmadan karşılar (SGK zorunlu muayene katılım payı hariç).

 

Tıbbi Malzeme Teminatı: SGK kapsamı içinde olmayan poliçenizin şartlarında belirtilmiş olan tıbbi malzemeler için olan limitinizi anlaşmalı veya anlaşmasız kurumlarda kullanabilirsiniz.

 

Evde Bakım ve Suni Uzuv Teminatı: Poliçe şartlarına uygun olması durumunda, anlaşmalı veya anlaşmasız kurumlarda kullanabilirsiniz.

 

Ayakta Tedaviler ve Doğum Teminatları: Tercihinize bağlı olarak poliçenize dâhil edilebilir.

 

Uçar Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile genel sağlık durumunuzu iyileştirmek için ek avantajlar sunar. Uzman kadrosuyla, sağladığı ek ayrıcalıklarla müşterilerinin sağlığını en geniş teminatlarla güvence altına alır. Biz, hayatınızı huzurla sürdürmenize yardımcı olurken sağlığınızın her zaman ön planda olduğunuza emin olmanızı istiyoruz

Size özel fiyat ve çözümler hakkında detaylı bilgi alın: