Trafik Sigortası - Uçar Sigorta
1521
page-template-default,page,page-id-1521,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1521
 

Trafik Sigortası


TEKLİF AL

Uçar Sigorta Özel Trafik Sigortası

 

Trafikte her an her şey olabilir. Bu nedenle, sürücüler olarak araçlarımızı ve kendimizi olası risklere karşı korumamız önemlidir. Uçar Sigorta, size özel trafik sigortası poliçeleriyle güvenlik ve koruma sağlar.

 

Özel Trafik Sigortası Nedir?

 

Trafik Sigortası, araç sahiplerinin olası kazaların finansal risklerinden korunmasını sağlayan zorunlu bir sigorta türüdür. Uçar Sigorta olarak, sürücülerin güvende hissetmelerini ve maddi sorunlara karşı korunmalarını amaçlayan kapsamlı trafik sigortası poliçeleri sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle güvenilirlik, kalite ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

 

Trafik Sigortası Neden Önemlidir?

 

Maddi Koruma: Trafik sigortası, araçların neden olduğu kazalardan kaynaklanan maddi hasarları, yaralanmaları ve hatta ölümleri kapsar. Bu sayede finansal olarak korunmuş olursunuz.

 

Zorunluluk: Zorunlu trafik sigortası, aracınızın trafiğe çıkması için yasal olarak gereklidir. Yani bu sigorta olmadan aracınızı trafiğe süremezsiniz.

 

Sorumluluk: Trafik sigortası poliçesi, diğer sürücülerin veya yayaların zarar görmesi durumunda sorumluluğu üstlenerek sürücülerin tazminat ödemelerini karşılar.

 

İsteğe Bağlı Ek Teminatlar:

 

Uçar Sigorta, standart trafik teminatlarına ek olarak çeşitli isteğe bağlı ek teminatlar sunar. Bu ek tezminatlar:

  • Mini Onarım
  • Asistans Hizmetleri
  • Sigara Yanığı
  • Hukuksal Koruma
  • İhtiyari Mali Mesuliyet
  • Ferdi Kaza
  • Anahtar Kaybı

 

şeklinde sıralanabilir. Bu ek teminatlar, trafik sigortanızı kişiselleştirmenize ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmenize yardımcı olur.

 

Uçar Sigorta ile Özel Trafik Sigortası ile hem yasal gerekliliği yerine getirin hem de kendinizi ve aracınızı koruyabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.