Hakkımızda - Uçar Sigorta
1093
page-template-default,page,page-id-1093,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1093
 

Hakkımızda


TEKLİF AL

UÇAR SİGORTA

 

1998 yılında başlamış olan yolculuğumuza sektörde geçirmiş olduğumuz 25 yılda edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizle devam ediyoruz. Gelmiş olduğumuz bu noktada Türkiye’nin önde gelen 15 sigorta şirketiyle ortak çalışarak, ülkemizin 16.000’e varan bireysel ve kurumsal müşterisine hizmet sunuyoruz.

Uçar Sigorta’nın bu kadar köklü bir kuruluş olmasında bireysel ve kurumsal müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz güvenilir ve sürdürülebilir ilşkiler olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli genişleyen müşteri portföyümüze, aynı kaliteli hizmeti sürekli olarak sağlayabilmek için danışman sayımızı da aynı hızla artırarak Uçar Sigorta ailesini genişletiyoruz. Kurum kültürü haline getirmiş olduğumuz sürekli gelişim anlayışımız ile danışmanlarımızın donanımlarını geliştirmek amacıyla düzenli eğitimler düzenliyoruz.

Alanında uzman danışmanlarımızla ve dünyanın öncü sigorta şirketleriyle elde ettiğimiz başarılarımıze her geçen gün bir yenisini eklemeye ve kurmuş olduğumuz bağları güçlendirmeye devam ediyoruz.

 

2010 yılından itibaren oto dışı sigorta branşlarında, sektörde önemli bir konum elde ettik. Kazandığımız ödüllerle de hizmet kalitemizi kanıtlamış ve taçlandırmış olduk. Uçar Sigorta ailesi olarak bugün seektörde gelmiş olduğu bu sağlam konumu sürdürmeye ve daima ileri taşımaya kararlıyız.