Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza - Uçar Sigorta
1618
page-template-default,page,page-id-1618,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1618
 

Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza


TEKLİF AL

Uçar Sigorta Ferdi Kaza Sigortası: Ani Kazalara Karşı Güvence

 

Gündelik hayatta başınıza beklenmedik bir kaza meydana gelme ihtimali her zaman vardır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 

Uçar Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Sağlığınıza Ek Koruma

 

Sağlığınızı korumak ve daha kapsamlı bir sağlık güvencesi elde etmek istiyorsanız, Uçar Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sizin için ideal bir seçenek olabilir. Temel sağlık sigortanızın eksik kalan alanlarını tamamlayarak, daha geniş bir koruma sağlar.

 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile neler elde edebilirsiniz?

 

Fark Ücretlerini Karşılama: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, TSS anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, SGK tarafından karşılanan sağlık giderlerinizde oluşan fark ücretlerini hiçbir ek ödeme yapmadan karşılar (SGK zorunlu muayene katılım payı hariç).

 

Tıbbi Malzeme Teminatı: SGK kapsamı içinde olmayan poliçe özel şartlarında belirtilen tıbbi malzemelerle sınırlı olmak kaydıyla, limitinizi anlaşmalı veya anlaşmasız kurumlarda kullanabilirsiniz.

 

Evde Bakım ve Suni Uzuv Teminatları: Poliçe şartlarına uygun olan durumlar için, anlaşmalı veya anlaşmasız kurumlarda limitinizi kullanabilirsiniz.

 

Ayakta Tedaviler ve Doğum Teminatları: Tercihinize bağlı olarak poliçenize dâhil edilebilir.

 

Uçar Sigorta, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile genel sağlık durumunuzu iyileştirmek için ek avantajlar sunar. Uzman kadrosuyla müşterilerinin sağlığını en uygun imkanlarla ve en geniş teminatlarla güvence altına alır. Biz, hayatınızı huzurla sürdürmenize yardımcı olurken sağlığınızın her zaman ön planda olduğunuza emin olmanızı istiyoruz.

 

Uçar Sigorta’nın Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile daha fazla bilgi almak ve size özel bir teklif talep etmek için bize ulaşın. Sağlığınız bizim için önemlidir ve sizi en iyi şekilde korumak için buradayız.

Ferdi Kaza Sigortası, sizi ve sevdiklerinizi ani kazaların finansal yükünden korur ve geleceğinizi güvence altına alır.

 

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

 

Ferdi Kaza Sigortası, hayatınızı etkileyebilecek ani kazaları kapsayan bir sigorta türüdür. Bu sigorta, trafik kazaları, düşmeler, yanmalar, haşere sokmaları, hayvan saldırıları, zehirli gaz maruziyeti gibi bir dizi olayı içerir. Ferdi Kaza Sigortası, kazalar sonucu ölüm, sakatlık, tedavi masrafları ve maddi kayıplar gibi durumları kapsar.

 

Kişiselleştirilmiş Koruma:

 

Ferdi Kaza Sigortası, kişisel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Sigortalı kişinin iradesi dışında meydana gelen beklenmedik olaylara karşı güvence sağlar. Bu sigorta, size ve sevdiklerinize tam anlamıyla özel bir koruma sunar.

 

Zorunlu Kaza Sigortası:

 

Feri kaza sigortası kişinin tercihine bağlı bir sigorta çeşidi iken, ferdi kaza koltuk sigortası otobüsle şehirlerarası veya yurtdışı seyahati gerçekleştirecek olan kişilerin yaptırması zorunlu olan bir sigorta türüdür.

 

Geleceğinizi Güvence Altına Alın:

 

Uçar Sigorta Ferdi Kaza Sigortası ile ani kazalara karşı güvende olun. Kazalarda tedavi masraflarınızı karşılayın ve maluliyet nedeniyle yaşayabileceğiniz maddi kayıpları teminat altına alın. Geleceğinizi güvence altına almak için Uçar Sigorta ile iletişime geçin.