Yeşilkart Sigortası - Uçar Sigorta
1503
page-template-default,page,page-id-1503,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1503
 

Yeşilkart Sigortası


TEKLİF AL

Uçar Sigorta Yeşil Kart Sigortası: Araç ile Seyahatleriniz Güvence Altında

 

Yolculuklarınızı daha güvenli ve sorunsuz hale getirmek için Uçar Sigorta’nın Yeşil Kart Sigortası ile araçlarınızı koruyun.

 

Yeşil Kart Sigortası Nedir?

 

Yeşil Kart Sigortası, bu sisteme üye olan ülkelerde yapacağınız yolculuklarda aracınızın herhangi bir kaza geçimesi durumunda, diğer araçların ve üçüncü şahısların uğrayabileceği zararları seyahat ettiğiniz ülkenin zorunlu trafik sigorta mevzuatı dahilinde teminat altına alan bir sigorta türüdür. Ayrıca, gümrük kapılarında geçişlerde de zorunlu bir poliçe türüdür.

 

Uluslararası Geçerlilik:

 

Yeşil Kart Sigortası, uluslararası geçerliliği olan bir sigorta türüdür. Poliçe süresi boyunca bu Yeşil Kart sistemine dahil olmuş olan 47 ülkede geçerlidir. Bu sayede seyehat sınırlarını genişleterek güvende hissedebilirsiniz.

 

Seyahatlerinizde Güvenilir Koruma:

 

Uçar Sigorta’nın Yeşil Kart Sigortası ile seyahatlerinizde güvenilir bir koruma sağlayın. Diğer ülkelerde yapacağınız yolculuklarda aracınızın ve üçüncü şahısların zararlarını teminat altına alın.