Yönetici Sorumluluk - Uçar Sigorta
1704
page-template-default,page,page-id-1704,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1704
 

Yönetici Sorumluluk


TEKLİF AL

Yönetici Sorumluluk Sigortası Nedir?

 

Yönetici Sorumluluk Sigortası, yönetim ve denetim kurulu üyelerinin ve yöneticilerin görevlerini yerine getirirken yaptıkları hatalı eylemler, hatalı kararlar ve ihmal sonucunda doğan maddi zararlardan kaynaklanan yükümlülüklerini sigortalayan bir poliçedir. Bu sigorta, şirketin ve yöneticilerin mali geleceğini koruma altına alır.

 

Neden Yönetici Sorumluluk Sigortası?

 

İşinizi Güvence Altına Alın

 

Yönetici Sorumluluk Sigortası, şirketinizi ve yöneticilerinizi mali risklere karşı korur. Yanlış kararlar veya hatalı uygulamalar sonucu ortaya çıkabilecek mali sorumlulukları hafifletir.

 

Yüksek Maliyetli Davalarla Başa Çıkın

 

Yöneticiler ve şirket, işlerini yönlendirirken bazen hatalı kararlar verebilir. Bu durumda açılan davalar yüksek maliyetli olabilir. Yönetici Sorumluluk Sigortası, bu tür mali zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olur.

 

Kişisel Varlıklarınızı Koruyun

 

Yöneticiler, şirket adına kararlar alırken kişisel varlıklarını riske atabilir. Yönetici Sorumluluk Sigortası, bu durumda kişisel varlıklarınızı koruma altına alarak sizi mali açıdan güvence altına alır.

 

Uçar Sigorta ile Güvendesiniz

 

Uçar Sigorta olarak, Yönetici Sorumluluk Sigortası konusunda uzmanlaşmış bir ekibiz. Şirketinizin ve yöneticilerinizin geleceğini korumak için en uygun çözümleri sunarız. Bizimle çalışarak işinizin ve kişisel varlıklarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.