Yangın ve Doğal Afetler Sigortası - Uçar Sigorta
1637
page-template-default,page,page-id-1637,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.7.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1637
 

Yangın ve Doğal Afetler Sigortası


TEKLİF AL

Uçar Sigorta DASK (Doğal Afet Sigortası Kurumu): Doğal Afetlere Karşı Güvenceniz

Türkiye, yüksek deprem riskine sahip coğrafi bir konumda bulunmaktadır ve depremler, sel, yangın gibi doğal afetler her zaman olası bir tehdit olarak varlığını sürdürmektedir. Bu nedenle, konutlarınızı ve iş yerlerinizi doğal afetlere karşı korumak önemlidir.

 

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK), olası bir deprem felaketinde maddi zararlarınızı karşılayıp tazmin eden bir sigorta sistemidir. Ülkemizin deprem riski göz önüne alındığında, DASK’ın sağladığı koruma büyük bir öneme sahiptir.

 

DASK, depremin doğrudan neden olduğu maddi zararları kapsamının yanı sıra deprem sonucu meydana gelen yangın, infilak, dev dalga (tsunami) veya yer kayması gibi olaylardan kaynaklanabilecek maddi zararları da karşılar. Bu sayede, kendiniz ve sevdikleriniz için olası bir doğal afet sonrası maddi sıkıntılarla karşılaşma riskinizi azaltabilirsiniz.

 

Uçar Sigorta, DASK’ı müşterilerine kolaylıkla sunar ve evinizi veya iş yerinizi güvence altına almanıza yardımcı olur. Devletin bütçe ve imkanlarından bağımsız olarak, DASK ile konutunuzu güvence altına alabilir ve olası bir deprem felaketine karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Size özel fiyat ve çözümler hakkında detaylı bilgi alın: