Motor Sigortası - Uçar Sigorta
1515
page-template-default,page,page-id-1515,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-overridden-elementors-fonts,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,elementor-default,elementor-kit-6,elementor-page elementor-page-1515
 

Motor Sigortası


TEKLİF AL

İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası (İMM), motorlu kara taşıtı sahiplerinin, Zorunlu Trafik Sigortası poliçelerinin sağladığı değerin üzerinde meydana gelen kazalardan kaynaklanabilecek ekstra mali yükümlülükleri güvence altına alır. Bu sigorta, kaza sonrası karşı tarafa ödenmesi gereken zarar bedelinin Zorunlu Trafik Sigortası limitlerini aştığı durumlarda devreye girer. Ayrıca, sadece aşılan zarar tutarı değil, sağlık masrafları ve manevi tazminat talepleri gibi diğer mali yükler de İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası tarafından karşılanır.

 

Uçar Sigorta İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası hizmetini Uçar Sigorta’dan almak size şunları sağlar:

Kapsamlı Koruma: İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, kaza sonrası karşı tarafa ödenmesi gereken zarar bedelini Zorunlu Trafik Sigortası limitlerinin üzerindeyken devreye girer. Bu, sürücülerin beklenmedik mali yüklerle karşılaşmasını engeller.

 

Sağlık Ödemeleri ve Manevi Tazminat: İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası, sadece maddi zararları değil, aynı zamanda sağlık masraflarını ve manevi tazminat taleplerini de karşılar, böylece tüm yükümlülükleri kapsar.

 

Esnek Seçenekler: İMM sigortası, sürücülerin ihtiyaç ve tercihlerine göre kasko sigortasının bir ek teminatı olarak veya ayrı bir poliçe olarak satın alınabilir.